Adorace

Srdečně zveme na tichou adoraci s terciáři ve středu
23.října od 19:00 hodin do klášterního kostela sv. Felixe.

Slavnost výročí posvěcení kostela sv. Felixe

Srdečně vás zveme 27. října na slavnost posvěcení klášterního kostela sv. Felixe v 18h  v kostele sv. Felixe. Kostel  byl založen 24.10.1655 kardinálem Arnoštem Vojtěchem z Harrachu. Liturgii doprovodí chválová kapela Chevra.

Evangelium

Srdečně zveme na pravidelné terciářské setkání při rozjímání nad Písmem ve středu 6. listopadu od 19:00 hodin v klášterním refektáři.

Duchovní seminář Stigmatizace svatého Františka

Ve dnech 8. - 10. listopadu 2024 se na Vranově u Brna uskuteční duchovní seminář františkánské rodiny na téma Stigmatizace svatého Františka. Více informací o duchovním semináři naleznete na připožené pozvánce.

Sdílení

Srdečně zveme na pravidelné terciářské setkání při sdílení s Jitkou Polívků o cestě do Santiago de Compostela  ve středu 20. listopadu od 19:00 hodin v klášterním refektáři.